mcAbols Mēs
drukājam
Jums
(+371) 67566248
info@mcabols.eu

Mcābols vienības brauciens 2017

Mcābols supo 2017

Mcābols laivu braucienā pa Gauju

Mcābols uz slēpēm 2017

Mums jau 25 gadi !

Daudz patīkamu mirkļu tika piedzīvots šajā apaļajā uzņēmuma jubilejā. Mēs Sakam vislielāko paldies tiem, kuri ir kopā ar mums ikdienā, palīdzot augt un atīstīties. Šo daudzo gadu laikā esam klupuši un cēlušies, bet tikai pateicoties neatlaidībai un ticībai esam kļuvuši stiprāki, raugoties tālāk, ejot uz jauniem mērķiem ar augstu paceltu galvu!


Paldies!

McDrive 2016

Ik pa laikam pienāk brīdis, kad pašam tikt kādā piedzīvojumā nav īsti iespējams – bērni, darbs, ģimene vai kādi citi apstākļi, taču prāts ir kārs uz piedzīvojumiem kā nekad agrāk. McĀbola “teams” aun pleznas un dodas Siguldas virzienā, lai tvertu pēc airiem un pozitīva garstāvokļa. Mums tas atkal ir izdevies! – ārprātīgais iedegums, fantastiskais laiks, tas viss bija ar mums laivu pasākumā, norisinoties divas dienas gleznainajā Siguldā. Atkal jau pierādās cik forši mēs, kad kopā esam :)

Day after tomorrow 2016

2016 gada maijā, norisinājās Latvijas stipro skrējiens Ķeguma trasē "Zelta zirgs", kurā mēs piedalījāmies pirmo reizi. Liels paldies atsaucīgajiem kolēģiem par piedalīšanos šajā grūtajā pārbaudījumā. Šādi pasākumi saliedē cilvēkus, liekot strādāt komandā. Esam sapratuši, ka šādiem izaicinājumiem ir jāgatavojas laicīgi. Šis noteikti nebūs pēdējais šāda veida pasākums, kurā mēs šogad piedalīsimies. Šobrīd jau ir zināms, ka nākošais pasākums būs laivu brauciens pa Gauju, kurā mēs būsim jau kuplākā skaitā :)

Un kāds būs tavs 2017. gada kalendārs?

Sienas kalendāri ir populārākais un vispieprasītākais pakalpojums uzņēmumu vidū. Lai apmierinātu Jūsu vajadzības, izgatavosim gan trīsdaļīgos kalendārus, gan pāršķiramos kalendārus, kā arī lielāku vai mazāku, individuālo formu, pamatņu kalendārus. Lai drukātie sienas kalendāri būtu vizuāli tīkami un reizē funkcionāli, īpašu uzmanību pievērš drukāto kalendāru kvalitātei un dizainam – tieši no tā ir atkarīgs, vai šo kalendāru gribēsiet turēt pie sienas, vai atvilknē. Mēs uzņemamies izgatavot kalendārus visdažādākajām situācijām. Piedāvājam izgatavot drukātos kalendārus ar standarta mēnešu blokiem, kur esošās sagataves ļaus Jums ievērojami ietaupīt. Ja budžets kalendāru izgatavošanai ir lielāks, varēsiet atļauties pilnīgi individualizētus kalendārus, kas maksimāli atbildīs Jūsu uzņēmuma tēlam, stilam un brendingam, jo kalendāru izgatavošanā izmantosim Jūsu korporatīvo simboliku, fontus un krāsu gammas.

UV laka !

Jums nepieciešams teksts vai logotips ar īpašu izskatu? Izvēlieties drukātās produkcijas apdarei daļējo UV lakošanu. Mūsu klienti šādu lakošanas veidu visbiežāk izvēlas dažādu detaļu, apdaru izstrādes, kā arī vizītkaršu, kartiņu, kalendāru, ielūgumu un atklātņu rotāšanai. Izvēloties pilnu UV lakošanu, tiek pārklāta virsma, kurai nepieciešama lielāka aizsardzība pret vides ietekmi. Ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka UV laka piešķirt spīdumu, izceļot pakalpojumu acīm tīkamā veidā.

Piegāde Latvijā !

Mēs zinām cik svarīgs ir Jūsu laiks, tāpēc  mēs uzņemamies piegādāt mūsu saražoto produkciju uz Jūsu norādīto vietu Latvijas robežās!Izvēlies savu iepakojumu svētkiem !

Īpašie iepakojumu piedāvājumi mūsu 25. gadu jubilejas ietvaros !

(X) Svaigas idejas, bezmaksas konsultācija!


(X) Mūsu dizaineri katru dienu strādā pie iepakojuma dizaina izveides!


(X) Dizaina izstrāde ir dārgs "prieks", tāpēc izvēlies savu unikālo iepakojumu pie mums !


(X) Iepakojuma ražošanu uzsāksim nekavējoties!


(X) Gatavo produktu aizgādāsim līdz Jūsu norādītajai vietai!


Printējamie Kalendāri 2017

Piedāvājam izgatavot arī iepakojumu kalendāriem:


- Caurspīdīgs vai papīra maisiņš

- Aploksne

- Mape

- Kastīte

-Dāvanu papīrs u.t.t

Vakances

Ja tev ir ambīcijas, labas saskarsmes spējas, proti organizēt savu darbu, tad sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz zemāk norādīto epasta adresi, norādot vēlamo amatu.

  • Projektu vadītājs/a
  • Dizaineris/e
  • iekārtu operators/e
  • pēcapstrādes strādnieks/ce

P.S. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.


darbs@mcabols.lv; info@mcabols.lv

LIAA

SIA " GR ART & PRINT" ir noslēdzis 2017. gada 12. jūnijā līgumu Nr. SKV-L-2016/750 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “„Izaugsme un nodarbinātība” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.