mcAbols Mēs
drukājam
Jums
(+371) 67566248
info@mcabols.eu

Failu iesniegšana drukai

Vēlamais gatavā maketa formāts:

Press Quality PDF, Acrobat 5 (PDF 1.4) 


Atvērtie gatavā maketa formāti:

Adobe InDesign SC-CS5, Adobe Illustrator CS-CS-5


Ja, sagatavojot drukai, iesūtītajiem failiem ir jāveic papildu darbības un/vai labojumi, tad, iepriekš brīdinot pasūtītāju, rēķinā tiks iekļauta summa par maketēšanas darbiem.


Failu iesūtīšana: 

design@mcabols.eu Failu iesniegšana: DVD, CD, Flash atmiņa, visi pārējie informācijas nesēji ar USB vai Fire Wire pieslēgvietu 


Maketētāju biežāk atstātās kļūdas:

1. Atstātas RGB krāsas 

2. Zema bilžu izšķirtspēja

3. Trūkst pārlaides (bleeds) 

4. Dokuments nav centrēts 

5. Baltai krāsai ir ieslēgts overprints, kā rezultātā baltie objekti pie drukas pazūd 

6. Lietoti Transparency efekti, kas nav noflattenoti vai rasterizēti. Sevišķi svarīgi to izdarīt (Flatten Transparency) ja tiek lietots Transparency efekts ar Spot krāsām un overprintiem kā arī ja Transparency efekts lietots uz Transparency efekta vai savienojumā ar citiem efektiem kā Drop Shadow u.c. 

7. Pie drukas nepareizi atstāti efekti var izskatīties savādāk nekā ekrānā 

8. Nevajadzīgi saslēgti overprinti. Krāsas rezultātā izskatās savādāk nekā ekrānā

Ja šīs kļūdas maketētājs nav novērsis pirms faila iesūtīšanas, pretenzijas pēc drukas netiek pieņemtas. Šīs minētās kļūdas ne vienmēr ir iespējams ievērot pirms drukas, lai arī veicam failu pārbaudi un brīdinam par kļūdām, ja tās ir iespējams atrast. Tāpēc lūdzam maketētājus īpašu uzmanību pievērst šīm izplatītākajām kļūdām un novērst tās pirms failu iesūtīšanas, jo tas visbiežāk ir iemesls negaidītam rezultātam pie drukas.

Par maketētāju atstātajām kļūdam materiālu atbildību neuzņemamies.


Vislabāk lietojiet:

failiem.lv

files.fm
wetransfer.com


Lai varētu uzlikt failus uz mūsu servera jāievēro šādi noteikumi: 

Var uzlikt tikai atsevišķus failus pa vienam vai arī arhīvu. Vislabāk liekamo darbu saspiest ar zip vai rar un tad augšuplādēt. Folderi NĒ!

Faila vai arhīva nosaukums nedrīkst būt garāks par 32 simboliem un tas nedrīkst saturēt nekādas speciālās zīmes piemēram:” / \ š č(nedrīkst būt faila nosaukumā).

Ja ir neskaidrības vai jautājumi, lūdzam sazināties ar mūsu repro speciālistiem pa tālruni: 67566248 vai e-pastu: design@mcabols.eu