mcAbols Mēs
drukājam
Jums
(+371) 67566248
info@mcabols.eu
Lielformāta druka

Lielformāta drukā McĀbols var nodrukāt ne tikai cmyk, bet arī balto krāsu un UV laku. Šīs drukas priekšrocības ir tās, ka liela izmēra darbus, kā plakāti, baneri, stoperi, palešu vraperi, plauktu malas, roll up stendi un logu uzlīmes var nodrukāt 1 eksemplārā, ātri un ļoti augstā kvalitātē. Mēs veicam apdruku uz tapetēm, sienas gleznām, žalūziju audumu un plastikātu. Pēc drukas varam veikt arī uzlīmju ploterēšanu, baneru malu apstrādi, ievietošanu roll up stendā, aplīmēšanu. Izbraucam uz objektiem, lai aplīmētu logus un uzstādītu stendus.


Lielformāta foto izdruka

Veicam foto izdrukas uz sekojošiem materiāliem - papīra, kartona, plastikāta, foto tapetēm. Lai tās aizsargātu, iespējams ielaminēt matētā vai glancētā laminātā. Foto izdrukas tiek drukātas no Jūsu iesniegtā foto faila. Foto druka notiek uz 6 krāsu lielformāta digitālās drukas iekārtas, ar 1200 x 1200 dpi izšķirtspēju, kas garantē spilgtas drukas krāsas un pustoņu pārejas.

Kā var uzzināt, cik lielas izšķirtspējas fotogrāfija ir nepieciešama, lai veiktu kvalitatīvu lielformāta foto izdruku?

Lielisks veids kā uzzināt cik lielu foto izdruku varēsiet izdrukāt, ir izdalīt fotogrāfijas izšķirtspēju ar 60.

Piemēram Jūsu fotogrāfijas izšķirtspēja ir 2400 x 3600 px, tātad būs iespējams izdrukāt kvalitatīvu foto izdruku izmērā 40 x 60 cm. (2400 / 60 = 40 cm ; 3600 / 60 = 60 cm.


Lielformāta plakātu druka


Lielformāta plakātu druku veicam ar jaunākās paaudzes UV drukas iekārtu uz sekojošiem drukas materiāliem:


Plakāti uz papīra - 200 g/m2 pusmatēts papīrs (maksimālais plakātu drukas platums uz papīra – 150 cm, garums nav ierobežots)

Plakāti uz kartona - balts abpusēji vienādi krītots kartons (maksimālais plakātu drukas izmērs uz kartona – 100×70 cm) Biezums 1 vai 2 mm.

Plakāti uz putu kartona - abpusēji vienāds balts 5 mm putu kartons (maksimālais plakātu drukas izmērs uz putu kartona – 98 × 138 cm)

Plakāti uz plastikāta - 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm vai 19 mm biezs plastikāts, maksimālais apdrukas laukums: 2010 × 1500 mm.


Plakāti tiek drukāti lielformāta digitālajā drukā ar 1200 dpi izšķirtspēju, kas garantē augstu izdrukas kvalitāti. Mūsu iekārtas ļauj drukāt plakātus ar ātrumu 50 m2 stundā, tas nozīmē, ka stundā spējam izdrukāt 100 A1 (594×841 mm) formāta plakātus. Ja Jums ir nepieciešams ātri izdrukāt plakātus pasākumiem, reklāmas akcijām, prezentācijām, sazinieties ar kādu no mūsu projektu vadītājiem no kontaktu sadaļas un mēs ātri un kvalitatīvi izdrukāsim Jums vajadzīgo plakātu daudzumu.

Augstas kvalitātes atraktīvi plakāti ļaus Jums prezentēt Jūsu pakalpojumus, produktus, kā arī pasākumus. Plakāti ir viens no labākajiem veidiem, kā piesaistīt jaunus klientus vai apmeklētājus. Svarīgi, lai Jūsu plakāti tiktu izgatavoti profesionāli, no augstas kvalitātes materiāliem.