mcAbols Mēs
drukājam
Jums
(+371) 67566248
info@mcabols.eu
Ofseta druka

Izmantojot ofseta druku, iegūst augstākas kvalitātes produkciju, jo šis drukāšanas veids paplašina poligrāfijas drukas iespējas.


Visu krāsu nianšu kvalitatīva pārnešana var tikt veikta ne tikai izmantojot pamatkrāsas (CMYK), bet ar papildus palešu (Pantone) palīdzību, kas ļauj attēlot uz papīra visneiedomājamākās krāsas, īstenojot jebkuru iedomu un vēlmi. Mūsu uzņēmuma tehnoloģiskais atbalsts, dod iespēju papildus uzklāt laku, nemainot iekārtas. Šādā veidā Jūs ieekonomēsiet laiku, enerģiju un līdzekļus.

Ofsetā tiek drukāta lielāka daļa poligrāfijas produktu: vizītkartes, uzlīmes, etiķetes, veidlapas, pavadzīmes, bukleti, brošūras, katalogi, plakāti, grāmatas, atklātnes, vobleri, kartiņas, arhīvu vāki, žurnāli un avīzes. Ofsetā drukā cmyk krāsās vai pantoņos. McĀbols ir uzstādījis 2 B2 formāta iespiedmašīnas. Jaunākā no tām - KBA iespiedmašīna īpaša ar to, ka uz viņas var drukāt gan plānus 60 gr/m2 papīrus, gan biezos kartonus līdz pat 8 mikroniem.Ofseta drukas vienīgais trūkums ir mazas tirāžas nerentabilitāte.