mcAbols Mēs
drukājam
Jums
(+371) 67566248
info@mcabols.eu
Digitālā druka

Digitālās drukas priekšrocība ir iespēja ar samērīgām izmaksām radīt krāšņus un augstvērtīgus drukas darbus pat vienā eksemplārā. 

Pilnvērtīga tehnoloģiskā pieejamība kopā ar mūsu pieredzi dod iespēju veidot patiešām iespaidīgus un augstas kvalitātes digitālās drukas dagbus

Mūsu uzņēmums attīstās līdzi laikam, nodrošinot iespēju ikvienam interesentam, gan uzņēmējiem un organizācijām, izveidot kvalitatīvus un patiešām krāšņus drukas darbus.Arī 2017. gadā esam papildinājuši savu poligrāfijas parku ar jaunākās paaudzes drukas iekārtu xerox, kura ļauj mums piedāvāt vēl labāku un neatkārtojamāku kvalitāti nekā iepriekš. 

Katram no klientiem tiek veltīta īpaša uzmanība, lai Jūsu idejas realizētu fenomenālos drukas darbos: bukletos, vizītkartēs, uzlīmēs, katalogos un cita rakstura informatīvajos materiālos, nodrošinot pilnu ražošanas ciklu no maketa sagatavošanas līdz gatavās produkcijas nodošanai ekspluatācijā. 

SIA “McĀbols poligrāfija” ikvienam interesantam piedāvā izgatavot dažādus bukletus, vizītkartes, plakātus, flajerus, skrejlapas un dažādus citus izdales materiālus.


Izgatavojam dažādas sarežģītības pakāpes diplomus, pagodinājumus izglītības, pašvaldību un valsts iestādēm, kā arī privāto uzņēmumu vajadzībām. Diplomu un pagodinājumu pēcapstrādes iespējas ir pielāgojamas visprasīgākajam klientam. Jūsu izvēlei paveras plašs dizaina papīru klāsts. Katrs šāds darbs mums ir izaicinājums, jo jūs esat īpašs.  Ja diplomi ir nepieciešami ātri, digitālā druka būs vispiemērotākais risinājums.